лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Code Signing сертифікати для підпису програм

Цифровий підпис вашого коду, поряд з хорошими практиками управління ключами, доводить, що код походить від відомого постачальника програмного забезпечення, і захищає його від будь-якого втручання або пошкодження після публікації.

 1. Ви отримуєте попередження SmartScreen
  SmartScreen працює з диспетчером завантажень для запобігання зловмисних завантажень. Якщо завантаження вважається ризикованим, воно буде негайно заблоковано. Чим більше буде завантажений файл, тим вище буде репутація і тим менш ризикованим він буде вважатися SmartScreen. Як тільки це вважається менш ризикованим, попередження фільтра SmartScreen більше не буде з'являтися.
  Якщо код підписаний сертифікатом EV він не викличе попередження Код, підписаний сертифікатом підпису коду EV, не викличе попереджень SmartScreen, так як він забезпечує миттєву репутацію з SmartScreen.
 2. Проблеми с кодом ядра
  Для підпису коду ядра необхідний перехресний сертифікат Microsoft Code Signing Cross Для підпису коду ядра Windows 10+ вам потрібні сертифікати підпису коду EV - це вимога MicroSoft
 3. Проблеми з сумісністю по MAC
  Щоб підписаний додаток можна було довіряти на Mac, підписавший повинен стати розробником Apple. Це пов'язано з тим, що встановлений засіб захисту від шкідливого ПО для OS X, програмне забезпечення GateKeeper від Mountain Lion, обмежує завантаження додатків, доступних в магазині додатків Mac, якщо тільки вони не підписані певними розробниками Apple.
 4. Використаний для підпису сертифікат закінчився
  Використання тимчасової мітки дозволяє програмному забезпеченню перевірити, чи діяв сертифікат на момент підписання, і навіть якщо він закінчився, сертифікату все ще можна довіряти. При відсутності мітки часу програмне забезпечення просто перевіряє поточну дійсність сертифіката підпису і, якщо термін його дії закінчився, код не буде довіреним.

Електронний цифровий підпис коду - реквізит електронного документа призначений для посвідчення джерела даних і захисту даного електронного документа від підробки. Схема електронного підпису зазвичай включає в себе алгоритм генерації ключів користувача, функцію обчислення підпису і функцію перевірки підпису. Функція обчислення підпису на основі коду і секретного ключа користувача обчислює власне підпис. Функція перевірки підпису перевіряє, чи відповідає даний підпис даному коду і відкритому ключу користувача. Відкритий ключ користувача доступний всім, так що будь-хто може перевірити підпис під даним кодом. Для того щоб підписати код, потрібно зашифрувати за допомогою закритого ключа значення хеш-функції від вмісту програмного коду. Щоб перевірити підпис, потрібно розшифрувати за допомогою відкритого ключа значення підпису і переконатися, що воно дорівнює хешу підписаного коду. Таким чином цифровий підпис - це зашифрований хеш програмного коду.

Так виглядає логотип Вебтраст Україна Більше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайтіhttps://codesign.com.ua